Uitslagen:

2018

Start nr Afstand Geslacht Naam Plaats gelopen tijd
mm:ss
106 5 M Frank Bod Oosterhout Gld 31:00:00
105 5 M Henk van der Sluis Oosterbeek 33:36:00
100 5 m Theo v Sommeren Ewijk 34:31:00
126 5 m M Rutten Nijmegen 36:17:00
123 5 m Roy Pel Beuningen 37:38:00
121 5 m Arnold Vertogen Beuningen 38:04:00
104 5 M Stef Kouwenberg Weurt 38:53:00
107 5 M Erik Gerritsen Wijchen 48:40:00
115 5 m Guus Honen Beuningen
118 5 v Pien Stolp Nijmegen 32:18:00
124 5 v Annie Swartjes Beuningen 33:44:00
110 5 V Sofie Vrolijk Nijmegen 35:04:00
122 5 v Anneke van Ommeren Beuningen 35:21:00
103 5 v Charita vd Berg Beuningen 36:03:00
112 5 V Annelien Bos Winssen 36:13:00
108 5 V Antoinette van de Wauw Beuningen Gld 36:33:00
111 5 V Marscha de Vries Beuningen Gld 36:34:00
125 5 v Stefanie Mudder Beuningen 36:55:00
109 5 V Marie Versteeg Nijmegen 37:39:00
117 5 v Tonny Peer Beuningen 38:13:00
114 5 V Hester V - Vrouw Gerritse Wijchen 38:27:00
120 5 v Stef Romhorst Nijmegen 38:53:00
119 5 v Ada Stevens Doetinchem 39:54:00
113 5 V Ingrid Zegers Molenhoek Lb 40:15:00
116 5 v Kim Donachie Beuningen
704 13 m Erik de Rooij Druten 58:41:00
730 13 m Menno Pistorius Nijmegen 61:53:00
708 13 m Arjan vd Wielen Wijchen 64:57:00
717 13 M Jeroen schwarte Beuningen Gld 66:21:00
705 13 m Andre Claassen Beuningen 69:24:00
703 13 m Hans Heurter Druten 69:28:00
716 13 M Patrick Roelofs Beuningen Gld 70:08:00
712 13 m Raymond Janssen Wijchen 70:23:00
718 13 M Sjoerd Gudden Nijmegen 75:47:00
714 13 M Robin De gruiter Beuningen Gld 76:24:00
729 13 m Han Philipsen Beuningen 76:54:00
720 13 M Timothy Dekker Beuningen Gld 78:40:00
728 13 m Eric Gobers Beuningen 78:55:00
727 13 m Marcel beuningen 78:55:00
713 13 M Kees Schetters Beuningen Gld 79:24:00
726 13 m Jaap Burgers Beuningen 85:20:00
719 13 M Theo Sessink Molenhoek Lb 97:28:00
715 13 M Gerard Peters Nijmegen ng
709 13 v Bianca v As Wijchen 65:05:00
710 13 v Jolanda Hendriks Wijchen 75:40:00
723 13 V Cathelijne NagtegaalvdZon Nijmegen 81:33:00
725 13 V Annemarie Dekker Beuningen Gld 85:53:00
700 13 v Corry Leenders Beek 95:16:00
702 13 v Janny vd Vleuten Beuningen 95:16:00
707 13 v Jose vd Zon Beuningen 95:16:00
701 13 v Maaike den Hollander Beuningen 95:24:00
706 13 v Corina Lamers Beuningen 95:24:00
721 13 V Lia Pol Nijmegen 95:24:00
722 13 V Laura Nijland Herveld 95:35:00
711 13 v Nadia Arends-Kersten Heumen 96:31:00
724 13 V Jannie van Dinteren Molenhoek Lb 97:30:00
1 500 M Kees-Jan Schetters Beuningen Gld diploma
2 500 M Robin Verbiezen Beuningen Gld diploma
3 500 M Matthijs Nagtegaal Nijmegen diploma
5 500 V Mees schwarte Beuningen Gld diploma
6 500 V Robynn schwarte Beuningen Gld diploma
7 500 V Jasmijn Nagtegaal Nijmegen diploma
8 500 V Tirza Meelkop Molenhoek Lb diploma
9 500 v Robin Roovers Beuningen diploma
10 500 v Fabienne Roovers Beuningen diploma
11 500 v Pleun Stolp Nijmegen diploma
13 500 v Annemijn Rutten Nijmegen diploma
12 500 v Fleurien Rutten Nijmegen diploma
96 1000 M Siem Meelkop Molenhoek Lb diploma
99 1000 m Li An van de Graaf Beuningen diploma
98 1000 m Jayden van Gelderen Beuningen diploma
97 1000 m Bryan van Gelderen Beuningen diploma

2017

Teams 5 Kilometer
1 Quantore 3     1:20:31
2 BSB                1:25:52
3 Indigo GLD    1:32:56


Teams 11 Kilometer
1 Apotheek Blanckenburgh 1   2:37:46
2 Kan Altijd Sneller                    2:42:17
3 Janssen Stukadoors BV         2:47:22



 5 Kilometer

 11 Kilometer

11 Kilometer


2016: nieuwe opzet BOL met 1.5km en 5km Cross en 12 km trail en div wandelafstanden. 

200m voor kids geen tijdregistratieen geen klassement opgemaakt. Elke deelnemer is winnaar en met een medaille beloond.

5 Km

1 Bib   Name
526 Tom Geukenmeijer
Distance
5 km cross
Affiliation
Landwinkel Winnemuller 1
Category
Mannen
Finish
0:18:21
2 527 Aron Bevelander 5 km cross Landwinkel Winnemuller 1 Mannen 0:18:40
3 511 Niels Staring 5 km cross Apotheek Blanckenburg 1 Mannen 0:18:59
4 510 Martijn Vergeer 5 km cross Apotheek Blanckenburg 1 Mannen 0:19:50
5 512 Floris Wardenaar 5 km cross Apotheek Blanckenburg 1 Mannen 0:20:07
6 581 Hielke Cats 5 km cross - Mannen 0:21:01
7 529 Daan  van Sommeren 5 km cross Landwinkel Winnemuller 1 Mannen 0:21:11
8 513 Gijs van den  Hurk 5 km cross Apotheek Blanckenburg 1 Mannen 0:21:12
9 528 Sander van Gelder 5 km cross Landwinkel Winnemuller 1 Mannen 0:21:24
10 578 Paul Allen 5 km cross - Mannen 0:21:24
11 535 Edwin Mulder 5 km cross GGD GLD-Zuid Nijmegen Mannen 0:21:45
12 580 Frank Bod 5 km cross - Mannen 0:21:57
13 586 Tijs Veen 5 km cross - Mannen 0:23:50
14 585 Bastiaan Schuur 5 km cross - Mannen 0:24:45
15 536 Bas Vosbeek 5 km cross GGD GLD-Zuid Nijmegen Mannen 0:24:57
16 505 Martijn Aalbers 5 km cross BSB 2 Mannen 0:25:43
17 525 Herman Winnemuller 5 km cross Landwinkel Winnemuller 1 Mannen 0:25:54
19 582 Jelke Cats 5 km cross - Mannen 0:26:18
23 609 Peter van Orsouw 5 km cross - mannen 0:28:25
25 584 Kees Schetters 5 km cross - Mannen 0:28:41
28 508 Erik de Rooij 5 km cross BSB 2 Mannen 0:31:01
29 509 Koen de Rooij 5 km cross BSB 2 Mannen 0:31:01
30 579 Henk Arts 5 km cross - Mannen 0:31:05
41 583 Matthieu Roelofs 5 km cross - Mannen 0:32:55
43 515 Birgit Maussen 5 km cross Apotheek Blanckenburg 2 Mannen 0:34:42
45 622 Henk van der Sluis 5 km cross - mannen 0:35:55
49 614 Jeroen Janssen 5 km cross - mannen 0:37:00
18 588 Jesca Brouwer 5 km cross - Vrouwen 0:26:06
20 507 Manon Gieling 5 km cross BSB 2 Vrouwen 0:27:10
21 506 Kim Gieling 5 km cross BSB 2 Vrouwen 0:27:11
22 597 Nienke de Waal 5 km cross - Vrouwen 0:28:10
24 589 Gerdina Hendriks 5 km cross - Vrouwen 0:28:26
26 596 Hanneke Versteeg 5 km cross - Vrouwen 0:30:30
27 605 Marie Versteeg 5 km cross - Vrouwen 0:30:44
31 594 Stefanie Mudder 5 km cross - Vrouwen 0:31:22
32 616 Ron Budde 5 km cross - vrouwen 0:31:22
33 592 Annet Kuijpers 5 km cross - Vrouwen 0:31:25
34 625 Abdessled 5 km cross GGD GLD-Zuid Nijmegen vrouwen 0:31:26
35 591 Maryse Kesseleer 5 km cross - Vrouwen 0:31:48
36 537 Gerardine Mulder 5 km cross GGD GLD-Zuid Nijmegen Vrouwen 0:31:51
37 624 Vivian Xhofleer 5 km cross GGD GLD-Zuid Nijmegen vrouwen 0:31:51
38 517 Mirian van Dorst 5 km cross Apotheek Blanckenburg 2 Vrouwen 0:31:53
39 601 Cathelijne Nagtegaal-v Zwam 5 km cross - Vrouwen 0:32:09
40 519 Maaike den  Hollander 5 km cross Apotheek Blanckenburg 2 Vrouwen 0:32:22
42 593 Heleen van der Linden 5 km cross - Vrouwen 0:33:10
44 590 Ingrid Kersten 5 km cross - Vrouwen 0:34:55
46 516 Corry Leenders 5 km cross Apotheek Blanckenburg 2 Vrouwen 0:36:22
47 518 Marjanne van Vonderen 5 km cross Apotheek Blanckenburg 2 Vrouwen 0:36:22
48 598 Antoinette van de Wauw 5 km cross - Vrouwen 0:37:00
51 606 Carla van Wijk 5 km cross - Vrouwen 0:38:46
50 587 Eefje Arndtz 5 km cross - Vrouwen 0:38:46
52 595 Martine Stoffer 5 km cross - Vrouwen 0:39:08
55 617 Bernedine Grisel 5 km cross - vrouwen  
53 538 Empty 538 5 km cross GGD GLD-Zuid Nijmegen -  
54 539 Empty 539 5 km cross GGD GLD-Zuid Nijmegen -  

12 Km
1 Bib   Name
530 Martien Peters
Distance
12 km trail
Affiliation
Landwinkel Winnemuller 2
Category
Mannen
Finish
0:42:37
2 599 Matthijs Westerbeek 12 km trail - Mannen 0:42:44
3 534 Marc Johnston 12 km trail Landwinkel Winnemuller 2 Mannen 0:42:50
4 613 Mervyn Verploegen 12 km trail - mannen 0:43:20
5 554 René Peters 12 km trail - Mannen 0:53:40
6 556 Andreas Ressing 12 km trail - Mannen 0:53:45
7 602 Toon Derks 12 km trail - Mannen 0:53:53
8 551 Alwin de Lijster 12 km trail - Mannen 0:54:10
9 500 Andre Claassen 12 km trail BSB 1 Mannen 0:54:16
10 533 Frank van de Graaf 12 km trail Landwinkel Winnemuller 2 Mannen 0:54:24
11 503 Jan Willem Heurter 12 km trail BSB 1 Mannen 0:54:35
12 521 Patrick Nagtegaal 12 km trail Apotheek Blanckenburg 3 Mannen 0:54:55
13 541 Bert Beelen 12 km trail - Mannen 0:55:13
14 558 Remco Siemes 12 km trail - Mannen 0:55:51
15 612 Carlos Aalbers 12 km trail - mannen 0:56:19
16 560 Jan van der Wielen 12 km trail - Mannen 0:57:01
17 501 Hans Heurter 12 km trail BSB 1 Mannen 0:57:03
18 542 Anton Coenders 12 km trail - Mannen 0:57:26
19 546 Mark Gruijters 12 km trail - Mannen 0:57:27
20 549 Wim Kools 12 km trail - Mannen 0:57:29
21 531 Chris Kersten 12 km trail Landwinkel Winnemuller 2 Mannen 0:57:34
23 548 Wichard Janssen 12 km trail - Mannen 0:59:06
26 532 Frits van den  Boogaard 12 km trail Landwinkel Winnemuller 2 Mannen 1:00:58
27 547 David Huver 12 km trail - Mannen 1:01:10
29 540 Toon Balendong 12 km trail - Mannen 1:02:04
30 610 Eric Gobes 12 km trail - mannen 1:02:13
31 611 Marcel Reuvers 12 km trail - mannen 1:02:13
33 543 Arjen Cornelissen 12 km trail - Mannen 1:03:55
36 555 Sjon Pors 12 km trail - Mannen 1:05:31
37 552 Masjel van Ooijen 12 km trail - Mannen 1:06:28
39 550 Jeroen Kuenen 12 km trail - Mannen 1:07:28
40 559 Henk Visser 12 km trail - Mannen 1:07:28
41 615 Rob Kopmeinees 12 km trail - mannen 1:07:28
42 623 Joost 12 km trail - mannen 1:07:49
46 544 Bert van der Donk 12 km trail - Mannen 1:08:04
53 553 Marco van Peer 12 km trail - Mannen 1:20:32
55 545 Jeroen Geurts 12 km trail - Mannen  
22 600 Janine Kersten 12 km trail - Vrouwen 0:57:34
24 570 Ginny van der Sluys 12 km trail - Vrouwen 0:59:09
25 564 Anne Elsinghorst 12 km trail - Vrouwen 1:00:18
28 563 Karin Dubelaar 12 km trail - Vrouwen 1:01:45
32 566 Marca Nelen 12 km trail - Vrouwen 1:02:58
34 567 Dorieke Opsteen 12 km trail - Vrouwen 1:03:55
35 571 Lisette Vloet-Gesthuizen 12 km trail - Vrouwen 1:04:46
38 565 Henriette Joanknecht 12 km trail - Vrouwen 1:06:28
43 603 Miranda Boom 12 km trail - Vrouwen 1:07:52
44 604 Jan Thijssen 12 km trail - Vrouwen 1:07:53
45 568 Dyanne Pors 12 km trail - Vrouwen 1:07:58
47 562 Kirsten ten Cate 12 km trail - Vrouwen 1:08:19
48 569 Ingrid Scheepers 12 km trail - Vrouwen 1:08:27
49 502 Inge Konijnenberg 12 km trail BSB 1 Vrouwen 1:09:23
50 523 Corina Lamers 12 km trail Apotheek Blanckenburg 3 Vrouwen 1:09:23
51 520 Jose van der Zon 12 km trail Apotheek Blanckenburg 3 Vrouwen 1:18:12
52 522 Karin van der Steen 12 km trail Apotheek Blanckenburg 3 Vrouwen 1:18:12
54 561 Floor van den  Brink 12 km trail - Vrouwen 1:20:32

1500 m
  Bib Name Distance Affiliation Category Finish
1 575 Stef Kouwenberg 1500 m jeugd - Jongens 0:04:26
2 572 Jelle Grisèl 1500 m jeugd - Jongens 0:04:36
5 192 Mike benoit 1500 m jeugd - Jongens 0:05:42
6 573 Olav Heurter 1500 m jeugd - Jongens 0:05:45
7 574 Rico Jansen 1500 m jeugd - Jongens 0:05:46
9 199 Puck van Wijk 1500 m jeugd - Jongens 0:06:16
11 198 Cas van Wijk 1500 m jeugd - Jongens 0:08:22
3 576 Anne Builtjes 1500 m jeugd - Meisjes 0:05:29
4 181 Elza Starig 1500 m jeugd - Meisjes 0:05:29
8 178 Mette vergeer 1500 m jeugd - Meisjes 0:06:11
10 577 Lieke Vertogen 1500 m jeugd - Meisjes 0:06:

Uitslagen 2015 

Uitslagen 2014 inclusief je persoonlijke finish video 

                     Je persoonlijke foto is te verkrijgen via deze link

Uitslagen 2013 Klik link